DJ na Wesele, Kris Cross, Krzysztof Kowalski, Piła, Poznań, Bydgoszcz, Gorzów, Gniezno, Szamotuły, Człuchów, Szczecinek, Oborniki, Koszalin, Cała polska

Jako DJ podczas imprez okolicznościowych gram odpowiednią do upodobań gości muzykę.
W przypadku wesel wiele klientów się zastanawia dlaczego DJ a nie orkiestra. Dlatego od razu odpowiadam na to najczęściej zadawane pytanie:
  • DJ gra wyłącznie oryginalne kawałki co daje gwarancję, że usłyszysz to co lubisz w oryginalnych wersjach bez fałszowania.
  • DJ jest w stanie zagrać każdy kawałek na życzenie klienta gdzie orkiestra przeważnie ogranicza się do muzyki polskiej.
  • DJ nie robi długich przerw - a jeśli te przerwy są to zawsze w tle gra muzyka.
  • DJ nie ma sztywnego repertuaru w trakcie imprezy może diametralnie zmienić muzykę, która będzie dostosowana na bieżąco do różnych gustów gości oraz do ich wieku.
  • W każdym momencie wesela czy imprezy okolicznościowej goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Jako członek największego klubu płytowego DeeJay mix club, działający w ramach Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „CASTON” Sp.z o.o., która zrzesza polskich zawodowych prezenterów dyskotekowych i radiowych oraz DJ’ów posiadam legalne i certyfikowane: płyty AUDIO oraz pliki muzyczne – najwyższej jakości z muzyką światową i polską, różnorakich gatunków i stylów muzycznych. Kompilacje powstają przy współpracy z firmami fonograficznymi, m.in.: Magic Records, Universal Music Polska, EMI Music, Sony Music Polska, Warner Music Polsnad, My Music, Sonic Records, Kayax Productions, QL Music, PinkCrow Records, Rock House, MJM Music, Lemon Records, SP Records, 001 Records, Box Music, Luna Music i inni.